Ние им помагаме на светот расте од 1995 година

за нас

Жинан Keyu Zhanye опрема и технологија копродукции, Ltd е на високо и нова технологија претпријатие.

Таа е основана од страна на професори, советници, експерти од Шандонг Универзитетот светлината индустрија и Шандонг Ферментацијата Дизајн Завод и една група на високи инженери. Тие се искусни во областа на алкохол и CO2. На работилницата зафаќа 50.000 М2. Компанијата е лоцирана во прекрасниот извори на градот Жинан, кој е политички, економски и културен центар на провинцијата Шандонг.

Ако ви треба индустриски решение ... Ние сме достапни за вас

Ние обезбеди иновативни решенија за одржлив напредок. Нашиот професионален тим работи на тоа да се зголеми ефикасноста на продуктивноста и трошоците на пазарот

Контактирајте не
WhatsApp Онлајн Chat!