Ние им помагаме на светот расте од 1995 година

Контактирајте не

Жинан Keyu Zhanye технологија и опрема копродукции, Ltd.

адреса

Адреса канцеларија : Соба C-805, YINHE зграда, бр 2008, Xinluo Стрит, Висока и Нова технологија развојна зона, Жинан Сити, провинцијата Шандонг, Кина
Фабрика адреса : Не. 13788, век на патот, Висока и Нова технологија развојна зона, Жинан Сити, провинцијата Шандонг, Кина

телефон

  • Тел: 0531-88825528 88825529
  •              88825525
  • Факс: 0531-88825528 88825525

 

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота, Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?


WhatsApp Онлајн Chat!