Ne të ndihmuar bota në rritje që nga viti 1995

bimë të plotë të etanol absolut

Përshkrim i shkurtër:

With molecular sieve bed method to produce absolute ethanol 1. Technological process   2. Technical description 1) No operator at site and high automatic standard. 2) Operation of no malfunction, working time is more than 330 days per year. 3) High separation efficiency, purity of the absolute ethanol can be adjusted up to above 99.9% (V) online. 4) Compact equipments, short process, small occupancy and cost saving. 5) No pollution and waste discharge. 3. The consumption for producing one to...


 • Port: Jinan
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Me metode molekulare krevat sitë për të prodhuar etanol absolut

  1. Procesi teknologjike

   

  fc7480491

  2. Përshkrimi teknik

  1) Jo operator në vend dhe standard të lartë automatike.

  2) Operimi i pa mosfunksionim, kohën e punës është më shumë se 330 ditë në vit.

  3) ndarje Efikasitet të lartë, pastërtinë e etanolit absolute mund të rregullohen deri në mbi 99.9% (V) në internet.

  4) pajisje kompakt, proces i shkurtër, Okupimi i vogël dhe kosto kursim.

  5) Nuk ka ndotje dhe mbeturinave shkarkimit.

  3. konsumi për prodhimin e një ton etanol absolut

  1) avulli: 600kg
  2) Material alkool: 1.05 ton
  3) me energji: 8 KW
  4) ujit: riciklimin


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat!